Drobna reklama

przypinki wykonane na zlecenie firm przez buttonfly-przypinki_pl

W dobie internetu jesteśmy zasypywani wyskakującymi nam w każdym możliwym miejscu reklamami. Nie zawsze nam się to podoba. Chcąc, wejść na wybraną stronę musimy, przebrnąć przez siec okienek do zamknięcia. O wiele mnie agresywną reklamą są małe gadżety reklamowe, jak przypinki czy długopisy. Gadżety reklamowe to zresztą jedna z najlepiej ocenianych form reklam przez odbiorców.

Gadżetów reklamowych jest znacznie więcej, bo pomijając wymienione już wcześniej przypinki czy długopisy, możemy wymienić jeszcze kubki, breloki, smycze, a nawet słodycze. Gadżety niejednokrotnie wręczane nam są np. w banku czy jako gratis do zamówienia ze sklepu internetowego.

Mimo iż jest to skromna i niskobudżetowa reklama, to jednak niewielkie przypinki reklamowe są dosyć skuteczne. Niejednokrotnie kolorowe i dobrze wykonane przypinki wzbudzają zainteresowanie i są pozytywnie odbierane. Przypinki mogą być przedmiotem użytecznym na co dzień, o ile zostały wyposażone na przykład w lusterko czy otwieracz do butelek. W takim przypadku chętnie lądują w torebce czy na lodówce w kuchni i służą nam niejednokrotnie.

Dobrze wyglądające i funkcjonalne przypinki nie zaśmiecają w przeciwieństwie do ulotek reklamowych, które i tak w 99% przypadków lądują od razu w koszu. Społeczeństwo staje się wyczulone teraz na ekologie. A co nie jest bardziej ekologiczne jak wykorzystywanie surowców wtórnych? Producenci gadżetów reklamowych często wykorzystują do produkcji właśnie surowce z odzysku, co bardzo się dzisiaj ceni.

Przypinki to naprawdę ciekawy pomysł na reklamę. Musimy tylko stworzyć ciekawą i wyraźną grafikę, a resztą zajmie się dla nas producent przypinek. Koszt zamówienia przypinek nie jest duży, co zresztą możemy dokładnie sprawdzić na stronie tego producenta przypinek: http://buttonfly-przypinki.pl/.