Liposukcja w klinice medycyny estetycznej

klinika medycyny estetycznej

Liposukcja to przede wszystkim operacja polegająca na usunięciu tłuszczu z określonego miejsca ludzkiego ciała. Taki zabieg oferuje klinika medycyny estetycznej. W przypadku, gdy realnie jesteśmy zainteresowani taką ofertą warto poszukać klinik w naszej okolicy, a następnie udać się tam osobiście i popytać o szczegóły bądź jeśli przychodnia posiada własną witrynę internetową możemy właśnie z stamtąd zaczerpnąć potrzebnych informacji, co jest naprawdę ogromną zaletą i dużym ułatwieniem.

Mając do czynienia z taką przychodnią od razu możemy być pewni, iż usługi oferowane przez taką klinikę są na wysokim poziomie i warto się do nich wybrać. W przypadki, jeżeli chcemy, żeby efekty były jak najlepsze, bez obwisłej skóry, a także nierówności, warto uzgodnić wszystkie szczegóły z lekarzem, który będzie przeprowadzał ten zabieg. Pamiętajmy, że im więcej tłuszczu zostanie odessane w trakcie jednej operacji to zwiększa się możliwość ewentualnych powikłań, co na pewno nie będzie nam na rękę. Całe przedsięwzięcie jest wykonywane w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, więc nie musimy się martwić, że będzie boleć. Z dużą dozą prawdopodobieństwa wiele osób zastanawia się, na jakich obszarach ciała zabieg liposukcji jest wykonywany.

Polecamy: klinika medycyny estetycznej Kraków – Sekrety Piękna

Otóż obszary te to brzuch, piersi, biodra, boki, pośladki, uda, plecy, pod kolanami, ramiona, podbródek, a także klatka piersiowa. Możliwości jest naprawdę wiele. Tłuszcz jest odsysany za pomocą kaniuli, czyli plastikowej rurki. Weźmy pod uwagę, iż metod tej operacji jest wiele i są one podzielone ze względu na ilość wtryskiwanego płynu i mechanizm, w którym pracuje kaniula. Liposukcja nie pomaga w zwalczaniu otyłości ani zaburzeń metabolicznych. Mogą po niej wystąpić blizny, siniaki, obrzęk, a nawet drętwienie, które może utrzymywać się nawet do kilku tygodni.