Passe partout w aranżacji wnętrza

paspartu
Chcąc uatrakcyjnić posiadane obrazy, wykorzystaj passe partout (wymowa – paspartu) Dodadzą im głębi i elegancko je podkreślą.

Co to jest passe partout? Jest to kartonowa ramka z wyciętym otworem (na przykład prostokątnym, kwadratowym lub owalnym). Passe partout występuje we wszystkich kolorach tęczy. Dzięki temu pasuje do prawie wszystkich aranżacji.

Do czego możemy je wykorzystać? Możemy w ten sposób podkreślić zdjęcia, portrety czy rysunki. Passe partout może także stanowić doskonałą oprawę dla twojego hobby – haftu czy zebranych i ususzonych kwiatów/ Dzięki temu możesz pięknie i elegancko zaprezentować efekty swojej pasji.

Passe partout to świetne rozwiązanie dla każdego. Z mnogości kolorów i wielości kształtów każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie. To świetne rozwiązanie dla aranżacji nudnej, pustej ściany. Twoje wspomnienia uwiecznione na zdjęciach nie muszą leżeć już w zakurzonym albumie na dnie szafy czy wisieć smutno w starej, ponurej ramie. Możesz je na nowo ożywić wykorzystując głębie koloru i fasonu passe partout. W aranżacji tego typu ram możesz postawić na harmonię, bądź na kontrast. Zamierzony efekt uzyskasz odpowiednio dobierając barwy do pomieszczenia, w których twoja kompozycja ma się znajdować. Z taką dekoracją twój salon, sypialnia czy korytarz nabierze zupełnie nowego charakteru. Kilkoma przyciągającymi uwagę detalami, możesz całkowicie odmienić wnętrze. Jeśli dotychczas twoje fotografie czy inne dzieła wisiały w starych, ciekawych oprawach, to zmiana będzie tym bardziej widoczna. Zobaczysz, jak ten drobiazg dodaje im niesamowitego uroku.

Passe partout ma jeszcze jedną, wielką zaletę. Jego zakup to niewielki wydatek. Nie musisz wydać fortuny, by móc zainwestować w ten produkt. Niewielkim kosztem jesteś w stanie uzyskać wspaniały efekt Jeśli już dawno myślałeś nad zawieszeniem posiadanych zdjęć czy innych elementów dekoracyjnych, a odkładałeś ten pomysł przez brak funduszy, passe partout jest rozwiązaniem idealnym dla ciebie oraz twojego portfela.

Posted in Dom