Słodka marka na rynku XXI wieku

Cukierki krówki

Często zastanawiasz się jakie materiały reklamowe będą skutecznie przyciągały klientów do Twojej firmy? Pierwsze na myśl przychodzą zapewne standardowe materiały jak ulotki, plakaty czy też broszury reklamowe. materiały te spełniają swoje zadania, są popularne, sprawdzone oraz z reguły tania.

Warto jednak do tematu podejść mniej standardowo i poszukać bardziej kreatywnych rozwiązań, które wyróżnią Twoją markę w natłoku komuników marketingowych. Teraz zastanów się jakie skojarzenia w Twoje głowie wywołuje słowo słodycze? Zapewne tylko i wyłącznie pozytywne. Podobne skojarzenia chcesz zobaczyć w głowach klienta, które przełożą się na realne zamówienie oraz realny zysk dla firmy.

W ofercie firm zajmujących się produkcją słodkich gadżetów reklamowych znajdziemy między innymi krówki reklamowe, słodkie lizaki w kształcie firmowego logo czy też markowe czekolady. Wybór jest bardzo szeroki a koszt takich gadżetów stosunkowo niski. Jak można wykorzystać takie słodkie produkty reklamowe? W recepcji firmy możemy ustawić pudełka na słodycze, dzięki którym nasi klienci umilą swój czas oczekiwania na umówione spotkania.

Można przy różnych okazjach wysyłać do partnerów biznesowych słodkie upominkowe kosze a nawet organizować konkursy marketingowe w których do wygrania będą słodkie nagrody z firmowym logo. Taki prezent na pewno ucieszy wielu klientów zaszczepiając w ich głowach pozytywny i słodki wizerunek naszej marki co przełoży się na wzrost przychodów i liczby zleceń w naszej firmy. Wszystkie te korzyści zyskujemy bardzo niskim kosztem.